Učitelský blok Smart Class Note

Blok Smart Class Note je dokonale přizpůsobený jakékoliv výuce i online lekcím. Díky liště s ikonami se během videohovoru nebo natáčení výukového videa vůbec nemusíte nechat vyrušovat klikáním do telefonu nebo počítače. Chytré pero a tento blok vám umožní plně se věnovat publiku.
390,00 Kč s DPH
Kód produktu: PNP00025
Dodací lhůta 1 až 2 dny od objednání
+ -
Specifikace produktů
Attribute name Attribute value
Formát 182 × 257 mm
Struktura papíru jemná mřížka
Vazba měkká
Počet listů 60
Specifikace produktů
Attribute name Attribute value
Formát 182 × 257 mm
Struktura papíru jemná mřížka
Vazba měkká
Počet listů 60
Zákazníci, kteří koupilii tento produkt, také zakoupili
Konec ztrácení poznámek a zdlouhavému přepisování textů do počítače. Vše, co si zapíšete tímto perem, máte okamžitě zálohované v mobilu a připravené k úpravám, organizaci a sdílení. Díky jednomu kliknutí se navíc váš rukopis promění na digitální text.
3 990,00 Kč s DPH
Blok Neo N Idea Mini se stejně jako jeho velký brácha Neo N Idea se dokonale hodí například do kanceláře na každodenní poznámky. Ať už si potřebujete zapisovat informace během dlouhých hovorů s kolegy či klienty nebo si s oblibou sestavujete seznamy úkolů, cokoliv si zaznamenáte chytrým perem, budete mít zálohováno v aplikaci a ihned připraveno ke sdílení.
170,00 Kč s DPH
Blok Neo N Idea formátu A4 se stejně jako jeho menší bráška Neo N Idea Mini dokonale hodí například do kanceláře na každodenní poznámky. Ať už si potřebujete zapisovat informace během dlouhých hovorů s kolegy či klienty nebo si s oblibou sestavujete seznamy úkolů, cokoliv si zaznamenáte chytrým perem, budete mít zálohováno v aplikaci a ihned připraveno ke sdílení. Listy jsou samozřejmě číslovány. Během sdílení jednotlivých stránek si můžete vybrat, zda chcete provést export s původním, bílým nebo průhledným pozadím. Linkovaný blok si proto můžete bez obav zvolit i na kreslení.
290,00 Kč s DPH
Sešity Neo Digital ocení nejen školáci a studenti, ale také každý, kdo preferuje psaní do klasických linkovaných sešitů, na které je zvyklý ze školy. Vejdou se do každého batohu. A jejich veselý minimalistický design vám vykouzlí úsměv na tváři!
250,00 Kč s DPH