Chytrá pera

Filtry
Chytré pero Neo Smartpen Dimo je vyrobeno z odolného plastu. Jako jediné pero z naší nabídky je napájeno AAA baterií. Nejvíce si ho oblíbili děti a studenti středních škol.
2 190,00 Kč s DPH
Sada Smart Class Kitt byla speciálně vytvořena pro učitele. S jeho použitím může každý kantor vést on-line výuku, během které ho bude zabírat kamera chytrého zařízení, a zároveň studentům v reálném čase i ze záznamu sdílet vše, co si zaznamená chytrým perem do bloku s digitálním papírem (součást balení). Tím se snadno simuluje výuka ve třídě (výklad + poznámky na tabuli) během vzdělávání skrze obrazovky tabletů a notebooků.
3 790,00 Kč s DPH
Chytré pero Neo Smartpen M1+ je vyrobeno z velmi odolného plastu. Jeho konstrukce je lehká, příjemná do ruky a design elegantní a nadčasový. Můžete si vybrat ze tří barevných variant.
3 990,00 Kč s DPH
Chytré pero Neo Smartpen M1+ (černé) v elegantně provedené dárkové sadě s naším nejluxusnějším zápisníkem formátu A5 je dokonalým dárkem pro každého, kdo se nechce vzdát psaní tužkou na papír (z naší nabídky), zároveň však hojně a rád využívá pokrokové technologie, které dokáží ušetřit cenný čas i starosti.
4 790,00 Kč s DPH
Proslulé kuličkové pero LAMY Safari nyní také v chytrém provedení. Stejně jako další pera z naší nabídky, i chytré pero LAMY Safari pomocí zabudované kamery snímá každý váš tah na speciální digitální papír, díky čemuž ukládá rukopis i kresby do aplikace v chytrém zařízení. Snadno si tak můžete užívat psaní tužkou na papír a zároveň využívat veškeré vymoženosti dnešní doby jako je organizace a editace, exportování i efektivní sdílení. Stačí připojit pero přes Bluetooth k chytrému zařízení a spustit aplikaci.
4 100,00 Kč s DPH
Proslulé kuličkové pero LAMY Safari nyní také v chytrém provedení a navíc v luxusně provedené dárkové sadě se zápisníkem LAMY formátu A5 je dokonalým dárkem pro každého, kdo se nechce vzdát psaní tužkou na papír (z naší nabídky), zároveň však hojně a rád využívá pokrokové technologie, které dokáží ušetřit cenný čas i starosti.
4 890,00 Kč s DPH
Chytré pero Neo Smartpen N2 je vyrobeno z hliníku a nerezové oceli, díky čemuž působí velmi luxusně a je bytelné a odolné proti poškrábání. Součástí balení je mini zápisník Neo N Pocket.
4 890,00 Kč s DPH
Revoluční hlasový záznamník, díky kterému si snadno během vteřiny přehrajete přesně tu část zvukového záznamu, kterou chcete. Jak? Stačí ho propojit s chytrým perem Neo Smartpen a do zápisníku z naší nabídky si zapsat poznámku vždy ve chvíli, kdy přijde řeč na pasáž, kterou chcete oddělit a později snadno dohledat. Skvělý pomocník nejen pro novináře a studenty.
1 750,00 Kč s DPH 1 890,00 Kč s DPH
K využívání tabulky Smart Plate ze Smart Class Kittu je třeba vyměnit v peru kuličkovou náplň D1 za stylus. Ztratili jste ho? Nevadí. Právě zde si můžete objednat náhradní 3 ks.
150,00 Kč s DPH
Náhradní kuličková náplň do per Neo Smartpen Dimo, Neo Smartpen M1+ a Neo Smartpen N2. Do pera Lamy Safari doporučujeme zakoupit originální náplň Lamy M21.
45,00 Kč s DPH
Filtry Clear All
Min: 45,00 Kč Max: 4 890,00 Kč
Kč45 Kč4890
  • Černá
  • Šedá
  • Růžová
  • Stříbrná
  • Modrá