Chytrá pera

Chytrá pera Neo Smartpen propojíte pomocí Bluetooth se svým mobilním telefonem, tabletem nebo počítačem (podporuje Android i iOS) a všechny ručně psané poznámky i kresby se vám ihned ukládají.

Snadná je i následná editace poznámek v rámci aplikace nebo sdílení do pdf, png, e-mailem nebo naříklad přes WhatsApp. Nemáte svůj poznámkový blok zrovna u sebe? To nevadí! Všechny poznámky máte u sebe v telefonu a můžete se na ně kdykoliv podívat nebo je někomu poslat.

Chytrá pera fungují pouze s papírem, který obsahuje NCODE strukturu. Tyto značky mají všechny naše zápisníky a bloky z nabídky – stačí si vybrat do čeho rádi píšete své poznámky.

Potřebujete poradit s výběrem? Přečtěte si krátkého rádce Jak vybrat vhodné chytré pero.

Filtry
Perfektní první krok k chytrému psaní. Moderní pomůcka pro žáky II. stupně ZŠ a středních škol nebo pro méně náročné uživatele. Vše, co s tímto perem napíšete, máte rázem v mobilu, tabletu nebo počítači - bezpečně zálohované, vždy po ruce a připravené k úpravám či sdílení. Při výuce však pero nijak neruší ani neodvádí pozornost.
1 330,00 Kč s DPH 1 900,00 Kč s DPH
Konec ztrácení poznámek a zdlouhavému přepisování textů do počítače. Vše, co si zapíšete tímto perem, máte okamžitě zálohované v mobilu a připravené k úpravám, organizaci a sdílení. Díky jednomu kliknutí se navíc vaše poznámky změní na editovatelný digitální text (Word).
2 793,00 Kč s DPH 3 990,00 Kč s DPH
Proslulé kuličkové pero LAMY Safari nyní také v chytrém provedení. Konec ztrácení poznámek a zdlouhavému přepisování textů do počítače. Vše, co si zapíšete tímto perem, máte okamžitě zálohované v mobilu a připravené k úpravám, organizaci a sdílení. Díky jednomu kliknutí se navíc váš rukopis promění na digitální text.
2 870,00 Kč s DPH 4 100,00 Kč s DPH
Proslulé kuličkové pero LAMY Safari nyní také v chytrém provedení a navíc v luxusně provedené dárkové sadě se zápisníkem nadchne každého milovníka techniky a designu. Konec ztrácení poznámek a zdlouhavému přepisování textů do počítače. Vše, co si zapíšete tímto perem, máte okamžitě zálohované v mobilu a připravené k úpravám, organizaci a sdílení. Díky jednomu kliknutí se navíc váš rukopis promění na digitální text.
3 423,00 Kč s DPH 4 890,00 Kč s DPH
Konec ztrácení poznámek a zdlouhavému přepisování textů do počítače. Vše, co si zapíšete tímto perem, máte okamžitě zálohované v mobilu a připravené k úpravám, organizaci a sdílení. Díky jednomu kliknutí se navíc váš rukopis promění na digitální text. V sadě s luxusním zápisníkem jde o perfektní dárek!
3 423,00 Kč s DPH 4 890,00 Kč s DPH
Smart Class Kit byl vytvořen na míru učitelům. Vést online výuku nikdy nebylo jednoduší. Díky této sadě se můžete plně věnovat výkladu a sdílet se žáky vše, co napíšete u stolu nebo na gauči perem na papír. Interakce s mobilem nebo tabletem je třeba pouze na začátku a na konci hodiny.
1 960,00 Kč s DPH 2 800,00 Kč s DPH
K využívání tabulky Smart Plate ze Smart Class Kittu je třeba vyměnit v peru kuličkovou náplň D1 za stylus. Ztratili jste ho? Nevadí. Právě zde si můžete objednat náhradní 3 ks.
150,00 Kč s DPH
Náhradní kuličková náplň do per Neo Smartpen Dimo, Neo Smartpen M1+ a Neo Smartpen N2. Do pera Lamy Safari doporučujeme zakoupit originální náplň Lamy M21.
50,00 Kč s DPH
Náhradní kuličková náplň do pera LAMY. Balení obsahuje 3 ks náplně.
150,00 Kč s DPH
Na tabulku Smart Plate můžete opakovaně psát přiloženým stylusem, kterým nahradíte kuličkovou náplň ve svém chytrém peru. Stejně jako učitelský blok má tato tabulka lištu s ovládacími ikonami. Pomocí této tabulky můžete také doplňovat informace a kresby do obrázků a materiálů v PDF. Tabulka je primárně určena pro využití s aplikací Paper Tube.
925,00 Kč s DPH
Filtry Clear All
Min: 49,00 Kč Max: 3 423,00 Kč
Kč49 Kč3423
  • Černá
  • Šedá
  • Růžová