Zápisníky, bloky a diáře

Filtry
Týdenní diář formátu A5 obsahuje dvoustranu na každý měsíc s prostorem na seznam úkolů - ideální pro plánování dovolených či služebních cest. V hlavní části diáře naleznete dvoustranu pro každý týden s prostorem pro poznámky. Na konci najdete mnoho volných stránek na poznámky i kresby. Nechybí zde záložka, kapsa ani gumička bránící samovolnému otevření.
440,00 Kč s DPH 545,00 Kč s DPH
Nahlížíte během dne často do kalendáře? Pak je právě tohle jasná volba. Jde o zápisník, jehož prvních 29 stran je ve formátu měsíčního kalendáře. Zbytek je čistý + čtverečkovaný. I zde planí, že pokud propojíte aplikaci Neo Studio s vaším kalendářem v telefonu (Google/Apple kalendářem nebo Outlookem) a cokoliv si zapíšete chytrým perem do okénka v tomto diáři se vám uloží i do online kalendáře. Pomocí tohoto diáře můžete exportovat jednu událost na každý den. Tuto funkci podporují pera M1+, N2 a LAMY Safari.
320,00 Kč s DPH 385,00 Kč s DPH
Nedatovaný Blank Planner je vhodný pro každého, kdo chce začít používat diář okamžitě a nečekat do 1. ledna. Ocení ho ale také lidé, kteří využívají diář pouze nárazově. Na každý týden jsou vám k dispozici 2 stránky. Jedna rozdělená na dny v týdnu, druhá čistá (bez linek), vhodná na poznámky i kresby. Nechybí ani stránky pro přehledné plánovaní celého roku i měsíců a papírová kapsa na drobnosti, jako jsou třeba účtenky, vizitky nebo fotky. Na rozdíl od datovaných diářů nelze Blank Planner spárovat s Google/Apple kalendářem ani Outlookem.
430,00 Kč s DPH
Linkovaný kroužkový blok Neo N College ocení nejen studenti, kteří si poctivě píší zápisky na přednáškách. 144 číslovaných stran o rozměru 216 × 280 mm, který je velmi podobný formátu A4, pojme opravdu velké množství textu. Každý list je díky třem dírkám po vytrhnutí možné zařadit do šanonu na papíry velikosti A4. Během sdílení jednotlivých stránek si můžete vybrat, zda chcete provést export s původním, bílým nebo průhledným pozadím. Linkovaný blok si proto můžete bez obav zvolit i na kreslení.
360,00 Kč s DPH
Linkovaný kroužkový blok Neo N College ocení nejen studenti, kteří si poctivě píší zápisky na přednáškách. 144 číslovaných stran o rozměru 216 × 280 mm, který je velmi podobný formátu A4, pojme opravdu velké množství textu. Každý list je díky třem dírkám po vytrhnutí možné zařadit do šanonu na papíry velikosti A4.
990,00 Kč s DPH
Sešit Neo Digital ocení nejen školáci a studenti, ale také každý, kdo preferuje psaní do klasického linkovaného sešitu, na který je zvyklý ze školy. Od běžného sešitu se tento liší hezkým designem, číslovanými stránkami i symboly v horním pravém rohu, které vás v aplikaci ihned přesměrují na nabídku možností sdílení, případně odeslání aktuální stránky mailem. Během sdílení jednotlivých stránek si můžete vybrat, zda chcete provést export s původním, bílým nebo průhledným pozadím. Linkovaný blok si proto můžete bez obav zvolit i na kreslení.
90,00 Kč s DPH
Sadu sešitů Neo Digital ocení nejen školáci a studenti, ale také každý, kdo preferuje psaní do klasického linkovaného sešitu, na který je zvyklý ze školy. Od běžného sešitu se tento liší hezkým designem, číslovanými stránkami i symboly v horním pravém rohu, které vás v aplikaci ihned přesměrují na nabídku možností sdílení, případně odeslání aktuální stránky mailem.
250,00 Kč s DPH
Blok Neo N Idea Mini se stejně jako jeho velký brácha Neo N Idea (formát A4) se dokonale hodí například do kanceláře na každodenní poznámky. Ať už si potřebujete zapisovat informace během dlouhých hovorů s kolegy či klienty nebo si s oblibou sestavujete seznamy úkolů, cokoliv si zaznamenáte chytrým perem, budete mít zálohováno v aplikaci a ihned připraveno ke sdílení. Listy jsou samozřejmě číslovány. Během sdílení jednotlivých stránek si můžete vybrat, zda chcete provést export s původním, bílým nebo průhledným pozadím. Linkovaný blok si proto můžete bez obav zvolit i na kreslení.
170,00 Kč s DPH
Blok Neo N Idea formátu A4 se stejně jako jeho menší bráška Neo N Idea Mini dokonale hodí například do kanceláře na každodenní poznámky. Ať už si potřebujete zapisovat informace během dlouhých hovorů s kolegy či klienty nebo si s oblibou sestavujete seznamy úkolů, cokoliv si zaznamenáte chytrým perem, budete mít zálohováno v aplikaci a ihned připraveno ke sdílení. Listy jsou samozřejmě číslovány. Během sdílení jednotlivých stránek si můžete vybrat, zda chcete provést export s původním, bílým nebo průhledným pozadím. Linkovaný blok si proto můžete bez obav zvolit i na kreslení.
290,00 Kč s DPH
Blok Smart Class Note je dokonale přizpůsobený jakékoliv výuce. V horní části bloku naleznete lištu s ikonami, na které stačí ťuknout perem, pokud chcete zastavit nahrávání, vrátit se o krok zpět či například barevně zvýraznit některou část psaného výkladu. Během přednášky tedy není vůbec nutné nechat se vyrušovat jakoukoliv interakcí s mobilním telefonem, jež využíváte jen jako kameru a nástroj ke sdílení.
320,00 Kč s DPH
Blok N Ring Note formátu A5 se hodí pro kohokoliv, kdo preferuje menší rozměry zápisníků. 152 číslovaných stran pojme velké množství zápisků a pevné desky udrží listy v bezpečí. Pomocí ikon pro sdílení vše snadno nasdílíte. Minimalistický šedý design se hodí pro studenty i manažery.
270,00 Kč s DPH
Linkovaný mini zápisník Neo N Memo o padesáti číslovaných stranách je ideální na seznamy úkolů, nákupní seznamy či krátké poznámky. Díky kapesní velikosti se vejde do kapsy i malé kabelky a můžete ho mít stále při ruce. Nechybí symbol obálky v horním pravém rohu. Jakmile na tento symbol ťuknete tužkou, v aplikaci budete ihned přesměrováni na nabídku možností sdílení, případně odeslání aktuální stránky mailem.
119,00 Kč s DPH
Mini zápisník Neo N Pocket o šedesáti čtyřech stranách je ideální na poznámky, číselné záznamy nebo cokoliv, co si s oblibou zaznamenáváte na čtverečkovaný papír. Díky kapesní velikosti se vejde do kapsy i malé kabelky a můžete ho mít stále při ruce.
119,00 Kč s DPH
Luxusní zápisník Neo N Handy padne dokonale do ruky a díky jasným barvám vám prozáří každý den. Světle modrá varianta nadchne každého, sytě růžová potěší především ženy. Stránky jsou číslované a nechybí symboly pro snadné sdílení, záložka ani gumička bránící samovolnému otevírání.
590,00 Kč s DPH
Patříte mezi milovníky Moleskine? Pak je toto produkt právě pro vás. Moleskine a Neo Smartpen se spojili a vytvořili linkovaný černý zápisník Neo N Moleskine velikosti L v pevných deskách, který má vše, na co jste zvyklí – papírovou kapsu, záložku i gumičku bránící samovolnému otevírání. Navíc však perfektně funguje s chytrými pery a umožní vám propojit autentičnost rukopisu s digitálním světem.
990,00 Kč s DPH
Luxusní zápisník formátu A5 ocení každý, kdo chce mít své poznámky či kresby dokonale organizované a chráněné. První polovina zápisníku je linkovaná, druhá část listů je čistá. Nechybí v něm záložka, prostor na vizitky ani papírová kapsa na zadní straně pevných desek. Je ideální také jako dárek.
990,00 Kč s DPH
Tento luxusní A5 zápisník vznikl společně s chytrým perem Lamy Safari ve spolupráci společností Neo Smartpen a LAMY. Listy jsou opatřeny tečkami místo linek, díky čemuž na ně můžete psát na výšku, na šířku i pohodlně kreslit. Samozřejmostí je papírovou kapsa, záložky (modrá a černá), očko na uchycení pera i gumička bránící samovolnému otevírání. Navíc v zápisníku naleznete tzv. paper controller, což je papírový štítek, s jehož pomocí můžete snadno měnit barvu a tloušťku pera. Na papíře jsou tahy stále totožné, změny se projeví v aplikaci.
990,00 Kč s DPH
Balíček produktů Ncode A4 se skládá z čistých papírů, papírového stojanu na smartphone a papírových ovladačů aplikace PaperTube. Jde o produkt vhodný především k používání s aplikací Paper Tube. Lze je vložit do tiskárny a vytisknout na ně libovolný materiál. Ten jako PDF nebo obrázek následně vložíte do aplikace Paper Tube. Jakmile začnete chytrým perem na potištěný papír psát, vaše publikum uvidí jak vložený dokument, tak i vše, co do něj dopíšete či dokreslíte. Papíry můžete využívat také stejně jako nelinkovaný zápisník.
560,00 Kč s DPH
Filtry Clear All
Min: 90,00 Kč Max: 990,00 Kč
Kč90 Kč990
  • Šedá
  • Tyrkysová
  • Černá
  • Zelená
  • Tmavě růžová
  • Světle modrá
  • Fialová
  • Růžová