Pro firmy

Chytrá pera Neo Smartpen jsou v současné době využívána v celé řadě českých i zahraničních firem. Chytré pero je neodmyslitelným účastníkem firemních porad, schůzek nebo běžné denní exekutivy.

Představte si, že všechny poznámky, které chytrým perem napíšete do poznámkového bloku, se vám ve vteřině přenáší a ukládají do telefonu nebo počítače. Jednak se vám už poznámky nikdy neztratí a druhak je můžete na pár kliknutí nasdílet se svými kolegy nebo klienty v požadovaném formátu.

Vytvořili jsme pro vás speciální firemní sety vhodné pro zvýšení pracovní efektivity nebo jako originální vanoční dárek pro zaměstnance a obchodní partnery. Cenová nabídka se liší v závislosti na poptávaném množství a produktech, proto Vám rádi zašleme individuální cenovou nabídku, která bude odpovídat Vaší specifikaci.

Stačí vybrat vhodný set (nebo jakýkoliv jiný produkt z našeho e-shopu) a kontaktovat nás pro nezávaznou cenovou nabídku.

Filtry
na stránku
Konec ztrácení poznámek a zdlouhavému přepisování textů do počítače. Vše, co si zapíšete tímto perem, máte okamžitě zálohované v mobilu a připravené k úpravám, organizaci a sdílení. Díky jednomu kliknutí se navíc váš rukopis promění na digitální text. V sadě s luxusním zápisníkem jde o skvělý firemní dárek pro zaměstnance nebo partnery.
Volat pro zjištění ceny
Konec ztrácení poznámek a zdlouhavému přepisování textů do počítače. Vše, co si zapíšete tímto perem, máte okamžitě zálohované v mobilu a připravené k úpravám, organizaci a sdílení. Díky jednomu kliknutí se navíc váš rukopis promění na digitální text. V sadě s luxusním zápisníkem, na který vyrazíme firemní logo dle vašich požadavků.
Volat pro zjištění ceny
Chytré pero Neo Smartpen Dimo je skvělým pomocníkem při firemních poradách, schůzky s klienty nebo každodenním firemním fungování. Vše, co s tímto perem napíšete, máte rázem v mobilu, tabletu nebo počítači - bezpečně zálohované, vždy po ruce a připravené k úpravám či sdílení. Zvyšte efektivitu zaměstnanců s tímto skvělým pomocníkem. Pero je v sadě s velkým trhacím blokem A4, kdy tato kombinace patří k firemním bestsellerům.
Volat pro zjištění ceny
Konec ztrácení poznámek a zdlouhavému přepisování textů do počítače. Vše, co si zapíšete tímto perem, máte okamžitě zálohované v mobilu a připravené k úpravám, organizaci a sdílení. Díky jednomu kliknutí se navíc vaše poznámky změní na editovatelný digitální text (Word). Chytré pero je v sadě s trhacím blokem N Idea pad ve formátu A4. Tato kombinace je ideální jak pro firemní porady, schůzky s klienty, ale i každodenní exekutivu.
Volat pro zjištění ceny