Chytré projektory

Kompaktní a velmi výkonné miniprojektory ZEUS patří ve své kategorii k tomu nejlepšímu na trhu. Jsou lehké a snadno přenosné díky svým malým rozměrům a hmnotnosti. Přeneste si filmové zážitky do vašeho obývacího pokoje nebo na cesty s mini projektory ZEUS.

K mini projektorům doporučujeme přikoupit gyroskopické dálkové ovladače, se kterými se skvěle ovládají stažené aplikace jako je například NetflixO2 TV nebo HBO Max.

Filtry
Kompaktní a velmi výkonný mini projektor ZEUS A500 v bílém provedení. Je lehký a snadno přenosný díky malým rozměrům a hmotnosti, která je pouze 230 gramů.
9 990,00 Kč s DPH
Gyroskopický dálkový ovladač s Bluetooth, který vám usnadní ovládání mini projektoru ZEUS A500. Hlavní výhodou ovladače je vestavěný gyroskop, díky kterému lze projektor ovládat pomocí pohybu ruky. Další výhodou jsou rychlotlačítka, která vedou přímo do oblíbených aplikací - Netflixu a YouTube.
390,00 Kč s DPH
Nejvyšší řada projektorů ZEUS s označením A1000N se pyšní nativním Full HD rozlišením 1920x1080p. Mini projektor ZEUS A1000N je definicí pro kvalitní a ostrý obraz bez kompromisů. To vše za velmi příznivou pořizovací cenu.
13 990,00 Kč s DPH
Gyroskopický dálkový ovladač s Bluetooth, který vám usnadní ovládání mini projektoru ZEUS A1000N. Hlavní výhodou ovladače je vestavěný gyroskop, díky kterému lze projektor ovládat pomocí pohybu ruky. Navigační ovládací tlačítka na ovladači jsou samozřejmostí.
390,00 Kč s DPH