Dárkové sady

Filtry
Sada Smart Class Kitt byla speciálně vytvořena pro učitele. S jeho použitím může každý kantor vést on-line výuku, během které ho bude zabírat kamera chytrého zařízení, a zároveň studentům v reálném čase i ze záznamu sdílet vše, co si zaznamená chytrým perem do bloku s digitálním papírem (součást balení). Tím se snadno simuluje výuka ve třídě (výklad + poznámky na tabuli) během vzdělávání skrze obrazovky tabletů a notebooků.
3 790,00 Kč s DPH
Chytré pero Neo Smartpen M1+ (černé) v elegantně provedené dárkové sadě s naším nejluxusnějším zápisníkem formátu A5 je dokonalým dárkem pro každého, kdo se nechce vzdát psaní tužkou na papír (z naší nabídky), zároveň však hojně a rád využívá pokrokové technologie, které dokáží ušetřit cenný čas i starosti.
4 790,00 Kč s DPH
Proslulé kuličkové pero LAMY Safari nyní také v chytrém provedení a navíc v luxusně provedené dárkové sadě se zápisníkem LAMY formátu A5 je dokonalým dárkem pro každého, kdo se nechce vzdát psaní tužkou na papír (z naší nabídky), zároveň však hojně a rád využívá pokrokové technologie, které dokáží ušetřit cenný čas i starosti.
4 890,00 Kč s DPH
Chytré pero Neo Smartpen N2 je vyrobeno z hliníku a nerezové oceli, díky čemuž působí velmi luxusně a je bytelné a odolné proti poškrábání. Součástí balení je mini zápisník Neo N Pocket.
4 890,00 Kč s DPH
Filtry Clear All
Min: 3 789,00 Kč Max: 4 890,00 Kč
Kč3789 Kč4890
  • Černá
  • Stříbrná