Linkovaný mini zápisník Neo N Memo

Je opravdu mini, ideální do náprsní kapsy i kabelky. Ať už vás napadne důležitá myšlenka v tramvaji, během procházky nebo kdekoliv jinde, zápisník Neo N Memo budete mít u sebe. Snadno pojme vše, co se vám zrovna honí hlavou, seznamy úkolů i nákupní seznamy.
119,00 Kč s DPH
Dodací lhůta 1 až 2 dny od objednání
*
  • Not available
+ -
Specifikace produktů
Attribute name Attribute value
Formát 83 × 148 mm
Struktura papíru linky
Vazba měkká
Počet listů 50
Specifikace produktů
Attribute name Attribute value
Formát 83 × 148 mm
Struktura papíru linky
Vazba měkká
Počet listů 50
Zákazníci, kteří koupilii tento produkt, také zakoupili
Je opravdu mini, ideální do náprsní kapsy i kabelky. Ať už vás napadne důležitá myšlenka v tramvaji, během procházky nebo kdekoliv jinde, zápisník Neo N Pocket budete mít u sebe. Snadno pojme vše, co se vám zrovna honí hlavou, seznamy úkolů i nákupní seznamy.
119,00 Kč s DPH
Perfektní první krok k chytrému psaní. Ideální volba pro děti a teenagery. Vše, co s tímto perem napíšete, máte rázem v mobilu, tabletu nebo počítači - bezpečně zálohované, vždy po ruce a připravené k úpravám či sdílení.
2 190,00 Kč s DPH
Zapomeňte na linky a čtverečky. Listy tohoto stylového zápisníku jsou opatřeny tečkami místo linek, díky čemuž na ně můžete psát na výšku, na šířku i pohodlně kreslit. Zápisník LAMY má navíc jako jediný z naší nabídky tzv. paper controller, což je papírový štítek, s jehož pomocí můžete snadno měnit barvu a tloušťku pera.
990,00 Kč s DPH
Blok Neo N Idea Mini se stejně jako jeho velký brácha Neo N Idea se dokonale hodí například do kanceláře na každodenní poznámky. Ať už si potřebujete zapisovat informace během dlouhých hovorů s kolegy či klienty nebo si s oblibou sestavujete seznamy úkolů, cokoliv si zaznamenáte chytrým perem, budete mít zálohováno v aplikaci a ihned připraveno ke sdílení.
170,00 Kč s DPH