Linkovaný mini zápisník Neo N Memo

Je opravdu mini, ideální do náprsní kapsy i kabelky. Ať už vás napadne důležitá myšlenka v tramvaji, během procházky nebo kdekoliv jinde, zápisník Neo N Memo budete mít u sebe. Snadno pojme vše, co se vám zrovna honí hlavou, seznamy úkolů i nákupní seznamy.
75,00 Kč s DPH
119,00 Kč s DPH
Dodací lhůta 1 až 2 dny od objednání
*
  • Not available
+ -
Specifikace produktů
Attribute name Attribute value
Formát 83 × 148 mm
Struktura papíru linky
Vazba měkká
Počet listů 50
Specifikace produktů
Attribute name Attribute value
Formát 83 × 148 mm
Struktura papíru linky
Vazba měkká
Počet listů 50
Zákazníci, kteří koupilii tento produkt, také zakoupili
Je opravdu mini, ideální do náprsní kapsy i kabelky. Ať už vás napadne důležitá myšlenka v tramvaji, během procházky nebo kdekoliv jinde, zápisník Neo N Pocket budete mít u sebe. Snadno pojme vše, co se vám zrovna honí hlavou, seznamy úkolů i nákupní seznamy.
70,00 Kč s DPH 119,00 Kč s DPH
Perfektní první krok k chytrému psaní. Moderní pomůcka pro žály II. stupně ZŠ a středních škol. Vše, co s tímto perem napíšete, máte rázem v mobilu, tabletu nebo počítači - bezpečně zálohované, vždy po ruce a připravené k úpravám či sdílení. Při výuce však pero nijak neruší ani neodvádí pozornost.
1 500,00 Kč s DPH 2 190,00 Kč s DPH
Zapomeňte na linky a čtverečky. Listy tohoto stylového zápisníku jsou opatřeny tečkami místo linek, díky čemuž na ně můžete psát na výšku, na šířku i pohodlně kreslit. Zápisník LAMY má navíc jako jediný z naší nabídky tzv. paper controller, což je papírový štítek, s jehož pomocí můžete snadno měnit barvu a tloušťku pera.
725,00 Kč s DPH 990,00 Kč s DPH
Chytré pero a linkovaný sešit = ideální kombinace pro každého středoškoláka. Proto jsme vytvořili cenově zvýhodněnou sadu, která obsahuje chytré pero a tři studenty oblíbené zápisníky - linkovaný sešit, kroužkový blok formátu A5 a zápisník obsahující 29 stran ve formátu měsíčního diáře - ideální na zapisování povinností a plánování mimoškolních aktivit.
1 965,00 Kč s DPH 2 115,00 Kč s DPH