Pro uživatele zařízení Windows

Aplikace Neo Notes pro Windows

Aplikace Neo Notes pro Windows vám umožní pracovat s vašimi poznámkami zaznamenanými chytrým perem N2 nebo M1+ na počítači. Program je dostupný pro zařízení s Windows 10 s možností připojení zařízení přes Bluetooth.

Funguje s pery: M1+ a N2

Více o ní se můžete dočíst zde: Aplikace Neo Notes pro Windows


Webová aplikace Neo Studio

Chcete-li zobrazit své poznámky na počítači, vsaďte na webovou verzi Neo Studia. V této aplikaci poznámky nelze editovat, ale můžete je prohlížet, exportovat, sdílet a tisknout.

app.neostudio.io

Funguje s pery: Dimo, M1+, N2 i LAMY Safari


 

Webová aplikace Grida Board

Grida Board je webová aplikace, která na obrazovce počítače či notebooku zobrazuje to, co píšete na papír. Jde o skvělý nástroj nejen pro online lekce a přednášky, ale také pro pracovní schůzky. Grida Board je zatím spuštěna pouze v beta verzi, dle našich zkušeností však funguje velice uspokojivě.

Více o ní se můžete dočíst zde: Grida Board

 


Cloudové úložiště

Ještě donedávna tomu bylo tak, že poznámky a kresby bylo možné nalézt a editovat v aplikaci Neo Studio pouze v tom zařízení, ke kterému bylo pero během psaní připojeno nebo do kterého byla po připojení data nahrána. Tomu je však konec!

Funguje s pery: Dimo, M1+, N2 i LAMY Safari

Více o synchronizaci dat do všech zařízení se dočtete zde: Jak používat cloudové úložiště Neo Studio


Program Pen Manager

Program Pen Manager vám umožní připojit Neo Smartpen k počítači a naplno využívat především chytrý diktafon Neo Smartpen Reco.

Funguje s pery: Dimo, M1+ a N2

Více o diktafonu se dočtete zde: Chytrý diktafon Neo Smartpen Reco