Zápisník LAMY A5

Zapomeňte na linky a čtverečky. Listy tohoto stylového zápisníku jsou opatřeny tečkami místo linek, díky čemuž na ně můžete psát na výšku, na šířku i pohodlně kreslit. Zápisník LAMY má navíc jako jediný z naší nabídky tzv. paper controller, což je papírový štítek, s jehož pomocí můžete snadno měnit barvu a tloušťku pera.
725,00 Kč s DPH
990,00 Kč s DPH
Dodací lhůta 1 až 2 dny od objednání
*
  • Not available
+ -
Specifikace produktů
Attribute name Attribute value
Formát 145 × 210 mm (A5)
Struktura papíru tečky
Vazba pevná
Počet listů 192
Gumička bránící samovolnému otevírání ANO
Kapsa na zadních deskách ANO
Záložka ANO
Specifikace produktů
Attribute name Attribute value
Formát 145 × 210 mm (A5)
Struktura papíru tečky
Vazba pevná
Počet listů 192
Gumička bránící samovolnému otevírání ANO
Kapsa na zadních deskách ANO
Záložka ANO
Zákazníci, kteří koupilii tento produkt, také zakoupili
Je opravdu mini, ideální do náprsní kapsy i kabelky. Ať už vás napadne důležitá myšlenka v tramvaji, během procházky nebo kdekoliv jinde, zápisník Neo N Memo budete mít u sebe. Snadno pojme vše, co se vám zrovna honí hlavou, seznamy úkolů i nákupní seznamy.
75,00 Kč s DPH 119,00 Kč s DPH
Je opravdu mini, ideální do náprsní kapsy i kabelky. Ať už vás napadne důležitá myšlenka v tramvaji, během procházky nebo kdekoliv jinde, zápisník Neo N Pocket budete mít u sebe. Snadno pojme vše, co se vám zrovna honí hlavou, seznamy úkolů i nákupní seznamy.
70,00 Kč s DPH 119,00 Kč s DPH
Konec ztrácení poznámek a zdlouhavému přepisování textů do počítače. Vše, co si zapíšete tímto luxusním kovovým perem, máte okamžitě zálohované v mobilu a připravené k úpravám, organizaci a sdílení. Díky jednomu kliknutí se navíc váš rukopis promění na digitální text.
4 890,00 Kč s DPH
K nejoblíbenějšímu peru z naší nabídky jsme do cenově zvýhodněné sady napárovali linkovaný trhací blok formátu A4, luxusní koženkový zápisník Neo N Professional, linkovaný kroužkový blok N Ring a oblíbený týdenní diář - tedy produkty, které u nás muži i ženy na manažerských pozicích kupují nejčastěji.
4 655,00 Kč s DPH 5 585,00 Kč s DPH