Sada kroužkových bloků Neo N College (3 ks)

Mnoho prostoru, kvalitní kroužková vazba a moderní minimalistický design krát tři. Tahle sada bloků podpoří nejen během studia, ale také v práci a při odpočinku. Pojme až neuvěřitelné množství textu i kreseb.
900,00 Kč s DPH
Kód produktu: PNP00011
Dodací lhůta 1 až 2 dny od objednání
+ -
Specifikace produktů
Attribute name Attribute value
Vazba kroužková
Formát 216 × 280 mm
Struktura papíru linky
Počet stran 144
Specifikace produktů
Attribute name Attribute value
Vazba kroužková
Formát 216 × 280 mm
Struktura papíru linky
Počet stran 144
Zákazníci, kteří koupilii tento produkt, také zakoupili
Sešit Neo Digital ocení nejen školáci a studenti, ale také každý, kdo preferuje psaní do klasického linkovaného sešitu, na který je zvyklý ze školy. Vejde se do každého batohu. Veselý minimalistický design vám vykouzlí úsměv na tváři. Stačí vybrat oblíbenou barvu.
80,00 Kč s DPH
Konec ztrácení poznámek a zdlouhavému přepisování textů do počítače. Vše, co si zapíšete tímto perem, máte okamžitě zálohované v mobilu a připravené k úpravám, organizaci a sdílení. Díky jednomu kliknutí se navíc vaše poznámky změní na editovatelný digitální text (Word).
3 990,00 Kč s DPH
Blok Neo N Idea formátu A4 se stejně jako jeho menší bráška Neo N Idea Mini dokonale hodí například do kanceláře na každodenní poznámky. Ať už si potřebujete zapisovat informace během dlouhých hovorů s kolegy či klienty nebo si s oblibou sestavujete seznamy úkolů, cokoliv si zaznamenáte chytrým perem, budete mít zálohováno v aplikaci a ihned připraveno ke sdílení. Listy jsou samozřejmě číslovány. Během sdílení jednotlivých stránek si můžete vybrat, zda chcete provést export s původním, bílým nebo průhledným pozadím. Linkovaný blok si proto můžete bez obav zvolit i na kreslení.
215,00 Kč s DPH
Blok Smart Class Note je dokonale přizpůsobený jakékoliv výuce i online lekcím. Díky liště s ikonami se během videohovoru nebo natáčení výukového videa vůbec nemusíte nechat vyrušovat klikáním do telefonu nebo počítače. Chytré pero a tento blok vám umožní plně se věnovat publiku.
290,00 Kč s DPH