Sada kroužkových bloků Neo N College (3 ks)

Mnoho prostoru, kvalitní kroužková vazba a moderní minimalistický design krát tři. Tahle sada bloků podpoří nejen během studia, ale také v práci a při odpočinku. Pojme až neuvěřitelné množství textu i kreseb.
900,00 Kč s DPH
990,00 Kč s DPH
Kód produktu: PNP00011
Dodací lhůta 1 až 2 dny od objednání
+ -
Specifikace produktů
Attribute name Attribute value
Vazba kroužková
Formát 216 × 280 mm
Struktura papíru linky
Počet listů 144
Specifikace produktů
Attribute name Attribute value
Vazba kroužková
Formát 216 × 280 mm
Struktura papíru linky
Počet listů 144
Zákazníci, kteří koupilii tento produkt, také zakoupili
Blok Neo N Idea formátu A4 se stejně jako jeho menší bráška Neo N Idea Mini dokonale hodí například do kanceláře na každodenní poznámky. Ať už si potřebujete zapisovat informace během dlouhých hovorů s kolegy či klienty nebo si s oblibou sestavujete seznamy úkolů, cokoliv si zaznamenáte chytrým perem, budete mít zálohováno v aplikaci a ihned připraveno ke sdílení. Listy jsou samozřejmě číslovány. Během sdílení jednotlivých stránek si můžete vybrat, zda chcete provést export s původním, bílým nebo průhledným pozadím. Linkovaný blok si proto můžete bez obav zvolit i na kreslení.
215,00 Kč s DPH 290,00 Kč s DPH
Blok Smart Class Note je dokonale přizpůsobený jakékoliv výuce i online lekcím. Díky liště s ikonami se během videohovoru nebo natáčení výukového videa vůbec nemusíte nechat vyrušovat klikáním do telefonu nebo počítače. Chytré pero a tento blok vám umožní plně se věnovat publiku.
290,00 Kč s DPH 390,00 Kč s DPH
Konec ztrácení poznámek a zdlouhavému přepisování textů do počítače. Vše, co si zapíšete tímto luxusním kovovým perem, máte okamžitě zálohované v mobilu a připravené k úpravám, organizaci a sdílení. Díky jednomu kliknutí se navíc váš rukopis promění na digitální text.
4 890,00 Kč s DPH
Nevíte, kde vám hlava stojí a často na něco zapomenete? Máte rádi vše dokonale zorganizované? Pomáhává vám psaní perem na papír utřídit si myšlenky? Vše, co si poznamenáte do toho luxusního diáře, budete mít okamžitě také v mobilu i online kalendáři (Google / Apple / Outlooku).
440,00 Kč s DPH 545,00 Kč s DPH