Představujeme: Neo Smartpen Dimo

Představujeme: Neo Smartpen Dimo

Chytré pero Neo Smartpen Dimo propojuje autentičnost rukopisu s digitálním světem

Většina z nás nedovede fungovat bez moderních technologií, které nám usnadňují mnoho každodenních činností. Jedním z velkých pomocníků jsou počítače a chytrá zařízení. Jejich vlivem mnohem častěji ťukáme do klávesnice či na displej, místo toho, abychom vzali do ruky pero a psali na papír.

Chytré pero Neo Smartpen Dimo vám umožní psát na papír a zároveň využívat veškeré vymoženosti dnešní doby jako je organizace a editace textů, exportování i sdílení. Stačí připojit pero přes Bluetooth k chytrému zařízení a spustit aplikaci, která nejlépe splní vaše očekávání. Na výběr máte ze dvou aplikací, které jsou zdarma ke stažení pro Android Marshmallow 6.0 nebo vyšší, BLE 4.0 nebo vyšší a iOS 13 nebo novější.

 

S chytrým perem Neo Smartpen Dimo je radost psát

Chytré pero Neo Smartpen Dimo svou lehkou hladkou konstrukcí o váze 25 g (bez víčka) a ergonomickou trojhrannou úchopnou částí přímo vybízí z psaní i kreslení. Ať už jeho dovednosti využijete ve škole při psaní obsáhlých poznámek, na poradě pro zaznamenávání věcných bodů nebo při kreslení, užijete si každý jeden tah. Jakmile poznáte ten pocit svobody, když víte, že se dá vše v digitální verzi vašich poznámek a skic upravit či smazat, nebudete chtít už jiné pero ani jiný papír.

 

Objevte znovu krásu i výhody psaní perem

Psaní tužkou na papír má mnoho výhod. Kromě toho, že psaní rozvíjí jemnou motoriku a trénuje paměť, je skvělou formou relaxace. Velkým tématem je aktuálně také modré světlo, které vyzařují displeje mobilních zařízení a počítačů. Alespoň hodinu před spaním se doporučuje vyvarovat oči modrému záření. I to je čas, kdy může přijít na scénu chytré pero Neo Smartpen Dimo. Vše, co s jeho pomocí v pohodlí gauče nebo postele zaznamenáte do některého ze zápisníku z naší nabídky, aniž byste se vystavovali modrému světlu, se uloží do jeho vnitřní paměti o velikosti 2 MB. Jakmile pero později připojíte přes Bluetooth k aplikaci, vyskočí vám nabídka k přenesení dat, která jste zaznamenali během off-line chvilek.

 

Žádný tah perem Neo Smartpen Dimo na chytrý papír se neztratí

Chytré pero Neo Smartpen Dimo snadno spárujete s jednou z podporovaných aplikací (Neo Studio či PaperTube), kterou si zdarma stáhnete do mobilního telefonu či tabletu. Pokud máte telefon nebo tablet u sebe a je přes Bluetooth propojen s perem, zálohuje se každý tah perem Neo Smartpen Dimo v reálném čase.

 

Pro koho je chytré pero Neo Smartpen Dimo vhodné?

Neo Smartpen Dimo je nejlevnější variantou chytrého pera na našem e-shopu. Od dalších chytrých per se liší designem, způsobem napájení, velikostí vnitřní paměti a chybějící funkcí transkripce (převod rukopisu do digitálního textu). Veškeré funkce, kromě již zmiňované transkripce, však toto pero zastane stejně spolehlivě, jako další produkty Neo Smartpen.

Ať už ho využijete na zaznamenávání, organizaci a sdílení poznámek ve škole či v práci, nebo patříte mezi kreativce, kteří touží po převodu svých kreseb do digitální podoby (včetně křivek), pero Dimo vás maximálně podpoří. Stačí si vybrat mezi elegantní a nadčasovou černou nebo ženskou jemně růžovou variantou.

 

Zprovoznění chytrého pera Neo Smartpen Dimo krok za krokem

V krabičce po rozbalení naleznete chytré pero, návod k použití v angličtině (český návod je dostupný na webu), náhradní tuhu D1 a baterii AAA. Baterii do pera vložíte jednoduchým způsobem. Na konci pera najděte symboly zámečku a pootočte symbolem baterie na otevřený zámeček. Nyní vsuňte AAA baterii stranou označenou + do pera, přitlačte uzávěr a pootočte symbol baterie na symbol zavřeného zámečku. Nyní je pero připraveno k použití. Tuha D1, kterou jste našli v krabičce, je pouze náhradní. Vaše pero již tuhu obsahuje.

 

První připojení chytrého pera Neo Smartpen Dimo k aplikaci

Do mobilního telefonu či jiného chytrého zařízení si stáhněte aplikaci (doporučujeme začít s Neo Studio), nainstalujte ji a otevřete ji. Po odsouhlasení všech podmínek aplikace je třeba se přihlásit. Nejdříve je nutné zaškrtnout políčka Accept Terms and Conditions a Privacy Policy Agreement. Nyní je čas se přihlásit. Po přihlášení stačí připojit chytré pero. V levém horním rohu aplikace Neo Studio klikněte na ikonu přeškrtnutého pera. Nyní stiskněte tlačítko na konci pera. Pero začne oranžově blikat. V tuto chvíli můžete kliknout na tlačítko Register v aplikaci. Jakmile aplikace pero přes Bluetooth nalezne, klikněte na tlačítko Connect. Máte pero připojeno? Vezměte blok, zápisník nebo sešit a začněte psát! Na obrazovce chytrého zařízení se začne okamžitě zrcadlit popsaná stránka.