Objevte zábavný, moderní a zároveň užitečný dárek pro studenty

Objevte zábavný, moderní a zároveň užitečný dárek pro studenty

Překvapit dospívající děti i vysokoškoláky dárkem je dřina. A to hlavně tehdy, když máme určitá očekávání a nechceme kupovat blbosti.

Pokud bychom měli popsat dokonalý dárek, byl by lehce šokující, zábavný a zároveň užitečný. A přesně takové je z pohledu studentů kuličkové pero Neo Smartpen se zabudovanou kamerou, které pomocí Bluetooth dokáže všechny poznámky i kresby přenést z papíru do mobilní aplikace.

 

 

V praxi jsme si vyzkoušeli, jak probíhá rozbalování takového dárku - konkrétně šlo o dárek za maturitu.

  1. Zklamání. Dříve byly při důležitých životních milnících darovány luxusní psací potřeby zcela běžně. Dnes už to tak trendy není. A ani sada designových kroužkových bloků to nezachránila.

  2. Maximální zvědavost. Po rozbalení samotného pera přišel zvrat. Zjištění, že je pero nabíjecí a dá se určitým způsobem zapnout vzbudilo zájem. Nadšení se zvedlo z nuly na sto.

  3. Chvilky tichého dumání. Nos zabořený do návodu a nedůvěřivé kroucení hlavou. Tohle ta propiska prostě umět nemůže!

  4. Zábava pro celou rodinu. Jakmile si čerstvý maturant stáhl a nainstalovat aplikaci a připojil přes Bluetooth pero k mobilu, začala ta pravá sranda. Nikdo tomu nechtěl věřit, ale každý tah, tečka, symbol, slovo i věta napsaná propiskou na papír se opravdu začala zobrazovat na displeji mobilu. Každý si to chtěl zkusit a všichni byli paf.

  5. Velké plány. Objevit všechny funkce chytrého pera i aplikace chce trochu času a klid. Hned první den si však mladý student začal promítat všechny situace, kdy mu tahle vychytávka usnadní práci.

 

 

Hlavní výhody používání chytrého pera při studiu:

  • Všechny zápisky jsou bezpečně zálohované

Sešit se může ztratit nebo třeba polít. Poznámky však zůstanou v telefonu, tabletu nebo počítači navždy.

  • Možnost dělat si výpisky doplněné o diagramy, grafy i obrázky

Užitečné výpisky jsou rozmanité. Obsáhnout všechny myšlenky do počítače jen pomocí odrážek a číslování je dřina – speciálně v předmětech jako je matematika, chemie, fyzika apod.

  • Možnost sdílet vše se spolužáky pomocí jednoho kliknutí v mobilu v perfektní kvalitě.

Už žádné zdlouhavé kopírování, skenování nebo focení. Stačí vteřinka a vše nasdílíte v PDF, PNG, SVG i mnoha dalších formátech mailem, přes WhatsApp, Messenger i všechny další platformy, které používáte.

  • Učení na každém kroku

Snad každý student někdy zalitoval, že u sebe nemá své učební materiály – v MHD, při čekání u lékaře nebo cestou k babičce. S perem Neo Smartpen máte vše v mobilu a díky možnosti sdílení na cloud i v dalších zařízeních.

 

Nevíte si rady s výběrem? Máme pro vás doporučení, díky kterému nešlápnete vedle. Pro žáky středních škol doporučujeme chytré pero Neo Smartpen Dimo, které je na AAA baterie. Má ergonomický úchod, díky čemuž s ním dítě vydrží psát bez problémů během celého vyučování. Aktuálně si můžete vybrat mezi černou a růžovou barvou.

 

 

Vysokoškoláky nadchne chytré pero LAMY Safari, které má taktéž ergonomickou úchopovou část. Na rozdíl od Dima se nabíjí pomocí micro USB a navíc má také funkci umožňující převádět rukopis na digitální text. Na jedno nabití vydrží fungovat minimálně 7 hodin, což na běžný školní den stačí. Mladé dospěláky navíc nadchne nadčasový design, kterým se společnost LAMY pyšní již desítky let.

Při volbě sešitů a zápisníků doporučujeme vsadit na jistotu - linkované sešity a bloky. Pozor! S běžným papírem pera nefungují!

Sada linkovaných sešitů Neo Digital (3 ks) ke koupi zdeLinkovaný kroužkový blok Neo N College nabízíme ve třech barvach přímo tady.