Kdo chytrá pera s oblibou používá a proč?

Kdo chytrá pera s oblibou používá a proč?

Mnoho lidí si nedovede představit, k čemu by chytré pero využili, dokud nemají možnost si ho vyzkoušet. Abychom vám tuto zkušenost alespoň trochu přiblížili, vyzpovídali jsme naše zákazníky a popsali několik profesí a situací, kdy chytré pero dokáže usnadnit a zefektivnit práci a vrátit do běžné rutiny radost.

 

Studenti si velmi chválí to, že díky této funkci mají všechny své zápisky spolu se svým smartphonem stále u sebe. Mohou se tak učit doslova na každém kroku, aniž by na zádech tahali těžký batoh se sešity. Možnost rychlého sdílení se spolužáky či zaslání domácího úkolu na e-mail učiteli už je jen příjemným bonusem.

 

Manažeři, kteří nemají dovoleno nosit na schůzky s klienty notebooky, velmi oceňují funkci transkripce (funkce podporovaná pery M1+ a N2). Zápis ze schůzky si mohou napsat chytrým perem do zápisníku a jakmile se dostanou k počítači či tabletu, kliknout na tlačítko transcribe a celý zápis se jim přepíše do digitálního textu, který už stačí jen nasdílet klientovi i kolegům. Díky tomu si mohou užít volný večer, místo toho, aby přepisovali své poznámky slovo od slova do Wordu.

Za užitečné taky považují kontrolní seznamy ve formátu Ncode PDF, které mohou snadno nasdílet kolegům. Více o nich najdete zde.

 

 

Mezi další spokojené uživatele chytrých per patří například zahradní architekti a bytoví designéři, kteří mohou své myšlenky a nápady črtat pohodlně na papír, což podporuje jejich kreativitu. Vše, co nakreslí, pak mohou během chvilky nasdílet kolegům či klientům. Díky exportu do křivek lze vše navíc dále snadno upravovat v preferovaném grafickém editoru.

 

Chytrá pera používají také sportovní trenéři. A to nejen ti fotbaloví. Nejčastěji si berou k ruce Čisté papíry v sadě Ncode A4 (50 listů), na které si předtisknou schéma hřiště, do kterého pak během tréninku snadno zaznamenávají herní situace, které chtějí později sdílet s kolegy i hráči.

 

 

Chytrá pera Neo Smartpen pochází z Jižní Koreje. Proto jsem se zeptali přímo obyvatel Soulu, jak tuto technologii využívají.

 

Leonardo, student Seoul National University

 

„Neo Smartpen je absolutní nutnost pro každého studenta inženýrství.“

 

Leonardo přišel do Koreje jako výměnný student studovat elektrotechniku ​​a informační inženýrství. Po neuspokojivém prvním semestru si Leonardo uvědomil, že jeho problémy pramení z neefektivního systému psaní poznámek. Časté používání diagramů elektřiny a matematických rovnic na přednáškách vyžadovalo, aby si Leo dělal poznámky perem na papír, ale organizování a studium s papírem bylo často nepraktické. Uvědomil se, že vše kromě zápisků z přednášek studuje v digitální podobě. Proto dávalo smysl používat chytré pero Neo Smartpen k propojení jeho přednáškových poznámek se zbytkem jeho studijních materiálů.

 

Leo nyní sdílí své přednáškové poznámky přímo z telefonu své studijní skupině, aby mohl klást doplňující otázky a spolupracovat na skupinových projektech. Má dokonce facebookovou stránku, kam nahrává své poznámky z přednášek pro spolužáky k prohlížení a diskusi.

 

Lim Bok Lee, CEO Second Brain Lab

 

„Neo Smartpen je jako mozek ve vaší ruce.“

 

„Druhý mozek“ je termín, který jsem vytvořil, abych vzbudil zájem o možnost používání druhého digitálního mozku k uvolnění našeho skutečného mozku.

 

Žijeme ve světě přebytečných informací a tento druhý mozek je důvěryhodný a spolehlivý systém, kam můžete zahodit všechny své nadbytečné myšlenky, abyste se mohli soustředit na bezprostřední úkoly.

 

Chytré pero Neo Smartpen N2 je v této oblasti fenomenální. Používám N2, když zaznamenávám cenné myšlenky a momenty – obchodní nápady, poznámky ze schůzek, návrhy přednášek atd. Nikdy jsem ani na okamžik v tuto technologii neztratil důvěru.

 

Wayne Reeves, právník a profesor

 

„Neo Smartpen je moje osobní sekretářka pracující 24/7.“

 

Neo Smartpen N2 je jako malý, ale výkonný počítač. Umožňuje mi dělat si poznámky v jakékoli situaci, ať už jde o telefonní hovor, konferenci nebo schůzku se členy správní rady. Také zde není žádný povyk. Zapíná se automaticky, takže s ním nemusíte šmátrat a dělat si ostudu před důležitými lidmi.

 

Yeo Rim Yoon, umělec

 

„Chytré pero Neo Smartpen je jedním z mých nejoblíbenějších uměleckých nástrojů.“

 

Obvykle jsem dával přednost použití štětce, ale bylo obtížné pokračovat v jeho používání v tomto digitálním světě.

 

Nedávno jsem začal používat Neo Smartpen N2 a stal se jedním z mých oblíbených psacích nástrojů. V aplikaci Neo Studio si mohu vybrat tloušťku i barvu pera. Dříve jsem musel skenovat svou práci nebo fotit svá díla vytvořená štětcem, ale chytré pero N2 dokáže zachytit každý tah mé kaligrafie a vše přenést do mého smartphonu.

 

Nemůžu uvěřit, jak snadné je exportovat moji práci do křivek a dále ji upravovat v programech, se kterými běžně pracuji. Svou práci obvykle nahrávám na sociální sítě a okamžitě komunikuji se svými fanoušky. S přechodem na používání chytrého pera Neo Smartpen N2 jsem velice spokojený.

 

Přečtěte si také recenze českých zákazníků: Ilustrátorka, stavební inženýr i student prozradili, proč milují chytrá pera!