Jak vybrat chytré pero?

Jak vybrat chytré pero?

Zaujala vás technologie chytrého pera Neo Smartpen, která umožňuje ručně psané poznámky dostat do digitálního světa rychlostí blesku?

Pojďme si společně projít jednotlivé modely chytrých per a vybrat pro vás to správné.

 

Na úvod nabízíme krátké video, které fungování chytrého pera více představí:

 

A teď si již popořadě projdeme podrobněji každý z modelů z naší nabídky:

 

Neo Smartpen M1+: Vlajková loď digitálních poznámek

Chytré pero Neo Smartpen M1+ se pyšní skvělým poměrem cena / výkon. Chytré pero má tělo z kvalitního tvrzeného plastu a je dostupné v černé, modré nebo šedé barvě. Úchop pera je kulatý a vyhovuje na psaní všem těm, kteří rádi píšou běžnou propiskou. Pero je díky použitým materiálům velmi lehké a vydržíte s ním psát hodiny. Tento model chytrého pera navíc nabízíme ve speciální dárkové sadě s koženým zápisníkem nebo cenově zvýhodněné sadě pro manažera a může tak být perfektním dárkem. 

Hlavní výhody Neo Smartpen M1+:

 • Skvělý poměr cena / výkon
 • Nízká hmotnost
 • Vysoká kapacita baterie i vnitřní paměti

 

Neo Smartpen DIMO: Chytré psaní za dostupnou cenu

Chytré pero Neo Smartpen DIMO se od ostatních per liší způsobem napájení - pero obsahuje uvnitř svého těla tužkovou baterii. Pero tak má o něco vyšší hmotnost než ostatní modely, nemusí se však dobíjet pomocí nabíječky - stačí vyměnit baterii za novou. Dalším výrazným rozdílem oproti předchozím modelům je úchop. Díky ergonomicky tvarovanému trojhrannému úchopu se pero v ruce skvěle drží a dobře se s ním píše - je skvělou volbou pro děti. Tento model také jako jediný nepodporuje funkci transkripce - převod rukopisu do digitální podoby.

Chytré pero Neo Smartpen DIMO lze pořídit ve dvou barvách (černé a růžové) a  hned ve třech cenově zvýhodněných sadách - v sadě pro středoškoláka, středoškolačku nebo v sadě pro učitelku.

Hlavní výhody Neo Smartpen DIMO:

 • Nižší pořizovací cena
 • Ergonomický úchop
 • Robustní tělo

 

Neo Smartpen LAMY Safari: Značkové pero s ergonomickým úchopem

Chytré pero LAMY Safari Ncode je výsledkem spojení známé papírenské značky LAMY Safari s technologií Neo Smartpen. Díky tomuto spojení vzniklo pero, které splňuje nejvyšší nároky z pohledu designu a kvality zpracování. Zároveň je pero chytré a nabízí veškeré technologické možnosti chytrých per Neo Smartpen. Použitý materiál je tvrzený plast, hmotnost pera je velmi nízká a úchop je ergonomický trojhranný. S perem se skvěle píše a kreslí i několik hodin v kuse. Chytré pero lze pořídit hned v několika cenově zvýhodněných sadách nebo v dárkové sadě s koženým zápisníkem.

Hlavní výhody LAMY Safari Ncode:

 • Kvalitně zpracované designové pero
 • Propracovaný ergonomický úchop
 • Nízká hmotnost - s perem lze psát v kuse opravdu dlouho

 

 

Výhody Neo Smartpen

Na závěr se pojďme podívat na pár hlavních výhod, které používání chytrého pera poskytuje:

 • Automatická záloha poznámek. Poznámky se automaticky zálohují každou vteřinu do telefonu - co jednou napíšete, tak už neztratíte.
 • Zápisky stále u sebe. Nemusíte myslet na to, zda s sebou máte sešit nebo blok.
 • Sdílení do mnoha formátů. Veškeré poznámky lze na 1 kliknutí exportovat například do PDF, PNG, GIF a mnoho dalších formátů. Na 1 kliknutí lze také přiložit list s poznámkami jako přílohu do e-mailu. Rovnou tak můžete poznámky sdílet s okolím v perfektní kvalitě.
 • Kreativitě se meze nekladou. S napsanými či nakreslenými poznámkami lze v rozhraní Neo Studia dále pracovat - kreslit do nich, zvýrazňovat, mazat...
 • Převod psaného textu do digitální podoby (model LAMY a M1+). Tiskace, psace, malým písmem, velkým písmem... Pero převede vaše ručně psané poznámky do digitálního textu (do Wordu), kde s nimi lze dále, uceleně pracovat. Pero umí spoustu jazyků a čeština je samozřejmostí.
 • Žádná speciální náplň. Pero je kompatibilní s klasickou náplní D1, která je dostupná skoro v každém papírnictví. V balení od nás navíc dostanete 2 tyto náplně, které vám na pár desítek popsaných listů vystačí.
 • Pero je vážně kapacita. Chytrá pera mají velkou kapacitu baterie i vnitřního úložiště. Nemusíte se tak bát, že by pero bylo více času v zásuvce než ve vaší ruce. Vnitřní pamět zase umožňuje psát offline bez připojeného pera k aplikaci. Popíšete například 20 A4 stran s poznámkami a donahrajte je zpětně do telefonu později - až budete mít čas.
 • Aplikace zdarma. Chytrá pera fungují s aplikací Neo Studio, která je dostupná zdarma na Google Play, App Store nebo v rámci webového prohlížeče.

 

 

Podívejte se na chytrá pera Neo Smartpen v akci v připravených videonávodech:

Vložte svůj komentář