Jak používat cloudové úložiště Neo Studio

Jak používat cloudové úložiště Neo Studio

Ještě donedávna tomu bylo tak, že poznámky a kresby bylo možné nalézt a editovat v aplikaci Neo Studio pouze v tom zařízení, ke kterému bylo pero během psaní připojeno nebo do kterého byla po připojení data nahrána. Tomu je však konec!

 

Nyní funguje cloudové úložiště, díky kterému můžete mít po zapnutí synchronizace všechny poznámky i kresby ve všech zařízeních*, která používáte. Stačí spustit aplikaci a přihlásit se pod svým Google nebo Apple účtem.

*zařízení musí být připojeno k internetu

 

Vše, co napíšete či nakreslíte, bude synchronizováno v rámci vašich zařízení. Snadno tak můžete prolistovat všechny své myšlenky ze včerejška, z minulého týdne i z minulého roku. Nemusíte se bát, že přijdete o své nápady. Vaše softwarová kopie je bezpečně uložena v cloudu.

 

V základním nastavení však tato možnost není povolena. Chcete-li tuto možnost využívat, musíte to v každém zařízení v aplikaci Neo Studio nastavit. Je to snadné – viz. grafika níže.

 

 

Všechny své poznámky můžete snadno zobrazit také v počítači či jiném zařízení v jakémkoliv prohlížeči. Na adrese app.neostudio.io naleznete po přihlášení všechny synchronizované soubory. Velmi snadno je můžete vytisknout, nasdílet pomocí URL, stáhnout jako obrázek ve formátu PNG nebo si obrázek zkopírovat do schránky a vložit do libovolného dokumentu.