Chytrý diktafon Neo Smartpen Reco: Spása nejen pro novináře

Chytrý diktafon Neo Smartpen Reco: Spása nejen pro novináře

Chytrý diktafon Neo Smartpen Reco dokonale padne do ruky, nezabere téměř žádné místo a díky plastovému očku jde snadno připnout například na šňůru na krk. Na jeho těle naleznete pouze 5 tlačítek, díky čemuž je jeho ovládání velice snadné a během krátké chvíle ho budete schopni obsluhovat klidně i poslepu.

 

Ať už si nahráváte rozhovory, obsáhlé přednášky, brainstormingy s kolegy či obchodní jednání, další práce s nahrávkami je vždy náročná. Pokud však k tomuto diktafonu připojíte chytré pero, můžete si během nahrávání psát do zápisníku s digitálním papírem osnovu. Později stačí poklepat perem na jednotlivá slova z osnovy a diktafon vám přehraje část nahrávky, během které jste psali dané slovo.

 

EDIT: Chytré diktafony jsou aktuálně vyprodané.

Jak na to?

 

Budete potřebovat chytré pero Neo Smartpen, chytrý diktafon Neo Smartpen Reco a libovolný chytrý zápisník.

  1. Zapněte pero i zápisník.
    • Pípnutí a modře svítící indikátor zapnutí signalizuje, že je pero propojeno s diktafonem.
  2. Pro zahájení nahrávání stiskněte tlačítko REC.
    • Během nahrávání červeně bliká indikátor nahrávání.
  3. Během nahrávání si pište libovolné poznámky na chytrý papír.
    • Později se budete moci poklepáním na každou část textu vrátit v hlasovém záznamu přesně na tu chvilku, během které jste si danou poznámku zapsali.
  4. Opětovným stisknutím tlačítka REC ukončete nahrávání.

 

Opětovné přehrání nahrávek

 

Nahrávky si můžete přehrát samozřejmě také stejně jako na kterémkoliv jiném diktafonu. Chcete-li si však usnadnit práci a ušetřit moře času, můžete se poklepáním na poznámky, které jste si udělali během nahrávání, vrátit do konkrétního okamžiku.

 

Je to snadné. Stačí propojit pero s diktafonem stejně jako během nahrávání a poklepat hrotem pera na text v zápisníku. Ihned se začne přehrávat nahrávka od okamžiku, kdy jste zapsaly poznámku, na kterou jste zrovna poklepali.