Cenově zvýhodněné sady

Cenově zvýhodněné sady jsme vytvořili na základě referencí a zkušeností zákazníků. Každá sada obsahuje produkty, které se nejlépe hodí do školy i kanceláře. Nemusíte tedy zdlouhavě vybírat vhodné zápisníky. Stačí určit, pro koho nakupujete a spolehnout se na nás.

Filtry
na stránku
Sada na míru sestavená pro vysokoškolačky obsahuje chytré pero LAMY Safari ncode, šedý kroužkový blok N Ring, linkovaný trhací blok Neo N Idea, fialový linkovaný sešit Neo Digital a nově navíc také zápisník se stránkami ve formátu měsíčního diáře, který se skvěle hodí pro plánování přednášek, zkouškového i mimoškolních aktivit.
4 560,00 Kč s DPH 5 070,00 Kč s DPH
Sada na míru sestavená pro vysokoškoláky obsahuje chytré pero LAMY Safari ncode, šedý kroužkový blok N Ring, linkovaný trhací blok Neo N Idea, modrý linkovaný sešit Neo Digital a nově navíc také zápisník se stránkami ve formátu měsíčního diáře, který se skvěle hodí pro plánování přednášek, zkouškového i mimoškolních aktivit.
4 560,00 Kč s DPH 5 070,00 Kč s DPH
Chytré pero a linkovaný sešit = ideální kombinace pro každou středoškolačku. Proto jsme vytvořili cenově zvýhodněnou sadu, která obsahuje chytré pero a tři studentkami oblíbené zápisníky - linkovaný sešit, kroužkový blok formátu A5 a navíc růžový zápisník formátu A6 - ideální na zapisování povinností i holčičích tajemství.
2 840,00 Kč s DPH 3 140,00 Kč s DPH
Chytré pero a linkovaný sešit = ideální kombinace pro každého středoškoláka. Proto jsme vytvořili cenově zvýhodněnou sadu, která obsahuje chytré pero a tři studenty oblíbené zápisníky - linkovaný sešit, kroužkový blok formátu A5 a zápisník obsahující 29 stran ve formátu měsíčního diáře - ideální na zapisování povinností a plánování mimoškolních aktivit.
2 670,00 Kč s DPH 2 870,00 Kč s DPH
Sada Smart Class Kit byla speciálně vytvořena pro učitele. S jeho použitím může každý kantor vést on-line výuku, během které ho bude zabírat kamera chytrého zařízení, a zároveň studentům v reálném čase i ze záznamu sdílet vše, co si zaznamená chytrým perem do bloku s digitálním papírem (součást balení). V této cenově zvýhodněné sadě navíc naleznete ještě praktický růžový zápisník Neo N Handy, který se vejde do každé kabelky.
4 190,00 Kč s DPH 4 380,00 Kč s DPH
Chytré pero Neo Smartpen M1+ a učitelský blok ocení učitelé a přednášející, kteří chtějí tvořit kvalitní video obsah pro své studenty či kolegy. Navíc v této cenově zvýhodněné sadě naleznete ještě praktický zápisník, který navíc obsahuje stránky v podobě měsíčního plánovače na celý rok 2022.
4 390,00 Kč s DPH 4 700,00 Kč s DPH
K nejluxusnějšímu peru z naší nabídky jsme do cenově zvýhodněné sady napárovali linkovaný trhací blok formátu A4, luxusní koženkový zápisník Neo N Professional a linkovaný kroužkový blok N Ring - tedy produkty, které u nás muži i ženy na manažerských pozicích kupují nejčastěji.
5 750,00 Kč s DPH 6 440,00 Kč s DPH