Cenově zvýhodněné sady

Filtry
na stránku
Sada na míru sestavená pro vysokoškolačky obsahuje chytré pero LAMY Safari, šedý kroužkový blok N Ring, linkovaný trhací blok Neo N Idea, fialový linkovaný sešit Neo Digital a nově navíc také zápisník se stránkami ve formátu měsíčního diáře, který se skvěle hodí pro plánování přednášek, zkouškového i mimoškolních aktivit.
4 560,00 Kč s DPH 5 070,00 Kč s DPH
Sada na míru sestavená pro vysokoškoláky obsahuje chytré pero LAMY Safari, šedý kroužkový blok N Ring, linkovaný trhací blok Neo N Idea, fialový linkovaný sešit Neo Digital a nově navíc také zápisník se stránkami ve formátu měsíčního diáře, který se skvěle hodí pro plánování přednášek, zkouškového i mimoškolních aktivit.
4 560,00 Kč s DPH 5 070,00 Kč s DPH
Chytré pero a linkovaný sešit = ideální kombinace pro každou středoškolačku. Proto jsme vytvořili cenově zvýhodněnou sadu, která obsahuje chytré pero a tři studentkami oblíbené zápisníky - linkovaný sešit, kroužkový blok formátu A5 a navíc růžový zápisník formátu A6 - ideální na zapisování povinností i holčičích tajemství.
2 840,00 Kč s DPH 3 140,00 Kč s DPH
Chytré pero a linkovaný sešit = ideální kombinace pro každého středoškoláka. Proto jsme vytvořili cenově zvýhodněnou sadu, která obsahuje chytré pero a tři studenty oblíbené zápisníky - linkovaný sešit, kroužkový blok formátu A5 a zápisník obsahující 29 stran ve formátu měsíčního diáře - ideální na zapisování povinností a plánování mimoškolních aktivit.
2 670,00 Kč s DPH 2 870,00 Kč s DPH
Sada Smart Class Kitt byla speciálně vytvořena pro učitele. S jeho použitím může každý kantor vést on-line výuku, během které ho bude zabírat kamera chytrého zařízení, a zároveň studentům v reálném čase i ze záznamu sdílet vše, co si zaznamená chytrým perem do bloku s digitálním papírem (součást balení). V této cenově zvýhodněné sadě navíc naleznete ještě praktický růžový zápisník Neo N Handy, který se vejde do každé kabelky.
4 190,00 Kč s DPH 4 380,00 Kč s DPH
Chytré pero Neo Smartpen M1+ ocení učitelé a přednášející, kteří chtějí tvořit kvalitní video obsah pro své studenty či kolegy. S pomocí aplikací Paper Tube a Grida Board můžete přední kamerou chytrého zařízení zaznamenávat svůj výklad (obraz i zvuk) a zároveň s publikem sdílet svou obrazovku i vše, co si během přednášky chytrým perem zaznamenáte do bloku s digitálním papírem před sebou. V této cenově zvýhodněné sadě navíc naleznete ještě praktický zápisník, který navíc obsahuje stránky v podobě měsíčního plánovače na celý rok 2022.
4 390,00 Kč s DPH 4 630,00 Kč s DPH
Pro ředitele, manažera, kreativce. Chytré pero Neo Smartpen N2 je vyrobeno hliníku a nerezové oceli, díky čemuž působí velmi luxusně a je bytelné a odolné proti poškrábání. K němu jsme do cenově zvýhodněné sady napárovali linkovaný trhací blok formátu A4, luxusní koženkový zápisník Neo N Professional a linkovaný kroužkový blok N Ring - tedy produkty, které u nás muži i ženy na manažerských pozicích kupují nejčastěji.
5 750,00 Kč s DPH 6 440,00 Kč s DPH