Aplikace Neo Notes pro Windows

Aplikace Neo Notes pro Windows

Aplikaci, která vám umožní pracovat s vašimi poznámkami zaznamenanými chytrým perem N2 nebo M1+, si můžete stáhnout také z Microsoft Storu. Chytré pero Neo Smartpen Dimo a LAMY Safari práci s tímto programem nepodporuje.

 

Program ke stažení zde.*

 

*Program Neo Notes pro Windows je dostupný pro zařízení s Windows 10 s možností připojení zařízení přes Bluetooth.

 

Po nainstalování programu, jeho spuštění a připojení chytrého pera přes Bluetooth můžete jít na věc. Nejdříve se vám zobrazí seznam jazyků, ve kterých je možné převádět váš rukopis do digitální podoby. Aktuálně je ke stažení 30 jazykových balíčků, čeština je samozřejmě jedním z nich.

 

 

Pokud jste psali zapnutým perem na chytrý papír ještě před tím, že jste pero připojili k notebooku, program vám nabídne možnost veškeré tyto poznámky stáhnout z vnitřní paměti pera do aplikace.

 

Pokud chcete využít převod rukopisu na digitální text, máte dvě možnost.

  1. Máte-li v zápisníku pouze text, můžete využít funkci transkripce přímo v programu Neo Notes.
  2. Obsahují-li vaše poznámky například diagramy, doporučujeme stránku nasdílet do OneNotu, PowerPointu nebo Wordu.

Vše lze také snadno zálohovat na Google Drive.

 

Kromě transkripce je samozřejmě možné editovat vše, co si na papír chytrým perem zaznamenáte. Ať už si vyberete funkci tužky nebo zvýrazňovače, můžete zvolit 5 různých tlouštěk tahu a 12 barev. Kromě těchto funkcí můžete gumovat a vybírat části textu, které se mají v jednom kroku přebarvit či ztučnit. Provedené změny se však promítnou pouze tehdy, když si materiály uložíte jako obrázek nebo video.