Cenově zvýhodněné sady

Cenově zvýhodněné sady jsme vytvořili na základě referencí a zkušeností zákazníků. Každá sada obsahuje produkty, které se nejlépe hodí do školy i kanceláře. Nemusíte tedy zdlouhavě vybírat vhodné zápisníky. Stačí určit, pro koho nakupujete a spolehnout se na nás.

Chcete v některé sadě vyměnit barvu produktu? Žádný problém, stačí to v košíku napsat do poznámky!

Filtry
K nejstylovějšímu peru z naší nabídky jsme do cenově zvýhodněné sady napárovali linkovaný trhací blok formátu A4, luxusní koženkový zápisník Neo N Professional, linkovaný kroužkový blok N Ring a oblíbený týdenní diář - tedy produkty, které u nás muži i ženy na manažerských pozicích kupují nejčastěji.
4 755,00 Kč s DPH
K nejoblíbenějšímu peru z naší nabídky jsme do cenově zvýhodněné sady napárovali linkovaný trhací blok formátu A4, luxusní koženkový zápisník Neo N Professional, linkovaný kroužkový blok N Ring a oblíbený týdenní diář - tedy produkty, které u nás muži i ženy na manažerských pozicích kupují nejčastěji.
4 655,00 Kč s DPH
Chytré pero a linkovaný sešit = ideální kombinace pro každou středoškolačku. Proto jsme vytvořili cenově zvýhodněnou sadu, která obsahuje chytré pero a čtyři studentkami oblíbené zápisníky - 2 linkované sešity, kroužkový blok formátu A5 a navíc růžový zápisník formátu A6 - ideální na zapisování povinností i holčičích tajemství.
2 475,00 Kč s DPH
Chytré pero a linkovaný sešit = ideální kombinace pro každého středoškoláka. Proto jsme vytvořili cenově zvýhodněnou sadu, která obsahuje chytré pero a tři studenty oblíbené zápisníky - linkovaný sešit, kroužkový blok formátu A5 a kroužkový blok formátu A4. K tomu navíc za 1 Kč přibalíme měsíční diář.
2 266,00 Kč s DPH
Sada Smart Class Kit byla speciálně vytvořena pro učitele. S jeho použitím může každý kantor vést on-line výuku, během které ho bude zabírat kamera chytrého zařízení, a zároveň studentům v reálném čase i ze záznamu sdílet vše, co si zaznamená chytrým perem do bloku s digitálním papírem (součást balení). V této cenově zvýhodněné sadě navíc naleznete ještě praktický růžový zápisník Neo N Handy, který se vejde do každé kabelky.
3 250,00 Kč s DPH
Sada na míru sestavená pro vysokoškolačky obsahuje chytré pero LAMY Safari ncode, šedý kroužkový blok N Ring, linkovaný trhací blok Neo N Idea, fialový linkovaný sešit Neo Digital a velký kroužkový sešit Neo N College. K tomu navíc přihodíme diář za 1 Kč.
4 330,00 Kč s DPH
Sada na míru sestavená pro vysokoškoláky obsahuje chytré pero LAMY Safari ncode, šedý kroužkový blok N Ring (A5), kroužkový sešit Neo N College (A4), linkovaný trhací blok Neo N Idea (A4) a zelený linkovaný sešit Neo Digital. Ke každé této sadě navíc přihodíme diář za 1 Kč.
4 330,00 Kč s DPH